Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Export
hu: Exportálás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: No orders found.
hu: Nincs megrendelés

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: You have specified an invalid order.
hu: A megadott rendelés érvénytelen.
