Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Export
it: Esporta

en: Filter
it: Filtra

en: Introduction
it: Introduzione

en: Requirements
it: Requisiti

en: No orders found.
it: Nessun ordine trovato.

en: Order number
it: Numero d'ordine

en: You have specified an invalid order.
it: È stato specificato un ordine non valido.
