Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Export
nl: Exporteren

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Requirements
nl: Vereisten

en: No orders found.
nl: Geen bestellingen gevonden.

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: You have specified an invalid order.
nl: U heeft een ongeldige bestelling opgegeven.
