Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Export
sv: Exportera

en: Filter
sv: Filtrera

en: Requirements
sv: Krav

en: No orders found.
sv: Inga beställningar funna.

en: Order number
sv: Beställningsnummer
