Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Export
ca: Exporta

en: Filter
ca: Filtra

en: Introduction
ca: Introducció

en: Requirements
ca: Requeriments

en: No orders found.
ca: No s'han trobat comandes.

en: Order number
ca: Número de comanda
