Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Export
da: Eksportér

en: Introduction
da: Introduktion

en: Requirements
da: Krav

en: No orders found.
da: Ingen ordrer fundet.

en: Order number
da: Ordrenummer

en: You have specified an invalid order.
da: Du har angivet en ugyldig ordre.
