Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Export
de: Exportieren

en: Introduction
de: Einführung

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: No orders found.
de: Keine Bestellungen gefunden.

en: Order number
de: Bestellnummer

en: Windows
de: Fenster

en: You have specified an invalid order.
de: Es wurde eine ungültige Bestellung abgegeben.
