Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας
