Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Export
es: Exportar

en: Filter
es: Filtro

en: Introduction
es: Introducción

en: Requirements
es: Requisitos

en: No orders found.
es: Ningún pedido encontrado.

en: Drupal Commerce
es: Comercio Drupal

en: Order number
es: Número de pedido
