Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Export
fa: استخراج

en: Filter
fa: فیلتر

en: Introduction
fa: معرفی

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: No orders found.
fa: هیچ سفارشی پیدا نشد.

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: You have specified an invalid order.
fa: سفارشی که مشخص شده کردید معتبر نيست.
