Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Export
fi: Vie

en: Filter
fi: Suodatus

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: No orders found.
fi: Tilauksia ei löytynyt.

en: Order number
fi: Tilauksen numero
