Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Export
fr: Exporter

en: Filter
fr: Filtrer

en: Requirements
fr: Exigences

en: No orders found.
fr: Aucune commande trouvée.

en: Order number
fr: Numéro de commande

en: You have specified an invalid order.
fr: Vous avez spécifié une commande invalide.
