Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Export
gl: Exportar

en: Filter
gl: Filtro

en: Introduction
gl: Introdución

en: No orders found.
gl: Non se atopan pedidos.

en: Order number
gl: Número de pedido
