Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Drupal Commerce
hi: द्रुपल व्यापार
