Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Export
ja: エクスポート

en: Filter
ja: フィルター

en: Introduction
ja: 序文

en: No orders found.
ja: 注文がありません。

en: Order number
ja: 注文番号
