Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು
