Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Introduction
lt: Įžanga

en: No orders found.
lt: Nėra užsakymų.

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
