Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Requirements
pl: Wymagania

en: No orders found.
pl: Nie znaleziono zamówień.

en: Order number
pl: Numer zamówienia
