Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Export
pt: Exportar

en: Filter
pt: Filtrar

en: Introduction
pt: Introdução

en: Requirements
pt: Requisitos

en: No orders found.
pt: Nenhum pedido encontrado.

en: Order number
pt: Número do pedido

en: You have specified an invalid order.
pt: Você especificou um pedido inválido.
