Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Export
pt: Exportar

en: Filter
pt: Filtro

en: Introduction
pt: Introdução

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Order number
pt: Número da encomenda
