Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Export
ru: Экспортировать

en: Filter
ru: Фильтр

en: Introduction
ru: Введение

en: Requirements
ru: Требования

en: No orders found.
ru: Заказов не найдено.

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
