Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Filter
tr: Süzgeç

en: No orders found.
tr: Sipariş bulunamadı

en: Order number
tr: Sipariş numarası

en: You have specified an invalid order.
tr: Geçersiz bir sipariş belirttiniz
