Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Export
uk: Експортувати

en: Filter
uk: Фільтр

en: Introduction
uk: Вступ

en: Requirements
uk: Вимоги

en: No orders found.
uk: Замовлень не знайдено

en: Drupal Commerce
uk: Drupal Торігвля

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: You have specified an invalid order.
uk: Ви зазначили хибне замовлення
