Order Mobile Detect (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Export
vi: Xuất

en: Filter
vi: Lọc

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: No orders found.
vi: Không tìm thấy đơn hàng nào.

en: Order number
vi: Mã đơn hàng
