Ordered List (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: %name: illegal value.
el: %name: μη έγκυρη τιμή.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
el: Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML στις ετικέτες: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
el: Το κλειδί είναι η τιμή που αποθηκεύεται. Η ετικέτα χρησιμοποιείται για την εμφάνιση των τιμών και την επεξεργασία των φορμών.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
el: Η ετικέτα είναι προαιρετική: Αν μια γραμμή περιέχει μια μοναδική φράση, θα χρησιμοποιηθεί και ως κλειδί και ως ετικέτα.
