Ordered List (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: فیلدها

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: %name: illegal value.
fa: %name: مقدار غیرمجاز.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
fa: تگ‌های مجاز HTML در عناوین: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این فیلد می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در فرم ویرایش و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک رشته ساده باشد، همان به عنوان کلید و برچسب استفاده خواهد شد.
