Ordered List (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Fields
hr: Polja

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: %name: illegal value.
hr: %name: nedopuštena vrijednost.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
hr: Dopuštene HTMLoznake u etiketama: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hr: Ključ je pohranjena vrijednost. Oznaka će biti korištena u prikazu vrijednosti i obrascima uređivanja.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hr: Etiketa je proizvoljna: ukoliko red sadrži jednostranu strunu ona će biti korištena kao ključ i etiketa.
