Ordered List (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lt: Žymose leidžiamos šios HTML žymos: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.
