Ordered List (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: %name: illegal value.
ro: %name: valoare ilegală.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
ro: Taguri HTML permise în etichete: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ro: Cheia este valoarea stocată. Eticheta va fi folosită la valorile afișate și la formularele de editare.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ro: Eticheta este opțională: Dacă o linie conține un singur șir, acesta va fi folosit ca cheie și valoare.

en: Allowed values function
ro: Funcția values (valori) permisă
