Ordered List (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: %name: illegal value.
bo: %name་ནི་ལུགས་མི་མཐུན་པའི་ཐོབ་གྲངས་རེད།

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
bo: ཁ་བྱང་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML རྟགས། @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
bo: ཐོབ་གྲངས་ནི་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཡིན། ཁ་བྱང་ནི་ཐོབ་གྲངས་མངོན་ས་དང་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་མཁོ།

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
bo: ཁ་བྱང་འདི་ནི་གདམ་ཁ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ལ་ཚིག་རྐང་གཅིག་རང་ཡོད་ན་དེ་ཐོབ་གྲངས་དང་ཁ་བྱང་གཉིས་ཀར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
