Ordered List (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: %name: illegal value.
ca: %name: valor il·legal.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
ca: Etiquetes HTML permeses a les etiquetes: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ca: La clau és el valor emmagatzemat. L'etiqueta s'utilitzarà al mostrar els valors i als formularis d'edició.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ca: L'etiqueta és opcional: si una línia conté una sola cadena, aquesta s'utilitzarà com a clau i com a etiqueta.
