Ordered List (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: %name: illegal value.
fi: %: kielletty arvo.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
fi: Etiketeissä sallitut HTML-merkit: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fi: Avain on tallennettu arvo. Etikettiä käytetään näytetyissä arvoissa ja muokkauskaavakkeissa.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fi: Etiketti on valinnainen vaihtoehto: jos rivi sisältää yksittäisen merkkijonon sitä käytetään sekä avaimena että etikettinä.

en: Allowed values function
fi: Sallittujen arvojen funktio
