Ordered List (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: %name: illegal value.
oc: %name : valor illegala.

en: Ordered List
oc: Lista ordenada

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
oc: Etiquetes HTML permeses a las etiquetas : @tags
