Ordered List (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: %name: illegal value.
pl: %name: wartość niedozwolona.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
pl: W etykietach można stosować następujące znaczniki HTML: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
pl: Klucz jest wartością zapisywaną w bazie. Etykieta będzie używana podczas wyświetlania i na formularzach służących do edycji.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
pl: Etykieta jest nieobowiązkowa. Jeśli linia zawiera tylko napis będzie on użyty jako klucz i wartość.

en: Allowed values function
pl: Funkcja określająca dozwolone wartości
