Ordered List (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: %name: illegal value.
uk: %name: заборонене значення.

en: Ordered List
uk: Нумерований список

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
uk: Дозволені теґи HTML в мітках: @tags

en: Selected Items
uk: Обрані елементи

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
uk: Ключ - це значення, що зберігається. Мітка буде використовуватися у відображуваних значеннях і формах редагування.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
uk: Мітка є необов'язковою: якщо рядок містить лише текст, він буде і ключем і міткою.

en: Allowed values function
uk: Дозволені значення функції
