Ordered List (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
he: תגיות HTML מותרות בתויות: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
he: התוית אינה בגדר חובה: אם שורה מכילה מחרוזת יחידה, היא תשמש כמפתח וגם כתוית
