Ordered List (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Fields
tr: Alanlar

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: %name: illegal value.
tr: %name: Geçersiz değer.

en: Ordered List
tr: Sıralı Liste

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
tr: Etiketlerde izin verilen HTML etiketleri: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
tr: Bu alanın içerebileceği muhtemel değerler. Her değer için, anahtar|etiket biçiminde her satıra bir değer girin.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
tr: Anahtar saklanan değerdir. Etiket, görüntülenen değerlerde ve düzenleme formlarında kullanılır.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
tr: Etiket seçime bağlıdır: eğer satırda tek bir yazı varsa, hem anahtar hem de etiket olarak kullanılır.

en: Allowed values function
tr: İzin verilen değerler işlevi
