Ordered List (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: %name: illegal value.
cs: %name: neplatná volba.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
cs: HTML tagy povolené v názvech: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
cs: Klíč je uložená hodnota. Popisek bude použit k zobrazení hodnot v editačním formuláři.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
cs: Popisek je nepovinný: když řádek obsahuje jediný řetězec, bude použit jako klíč i jako popisek.
