Ordered List (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fields
et: Väljad

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
et: Pealkirjades lubatud HTML sildid: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
et: Salvestatavaks väärtuseks on võtmeväärtus. Nimetust kasutatakse kuvatava ning toimetamisvormis muudetava väärtusena.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
et: Nimetus ei ole kohustuslik. Kui rida sisaldab ühte stringi, siis kasutatakse nimetusena võtmeväärtust.

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon
