Ordered List (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: %name: illegal value.
hu: %name: érvénytelen érték.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
hu: Engedélyezett HTML elemek a címkékben: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hu: A kulcs az eltárolt érték. A címke az űrlapok szerkesztésénél és az értékek megjelenítésénél kerül felhasználásra.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hu: A címke nem szükséges, Amennyiben a sor csak egy karaktersorozatot tartalmaz, az lesz a kulcs és egyben a címke is.

en: Allowed values function
hu: Engedélyezett értékek funkciója
