Ordered List (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: %name: illegal value.
km: %name ៖ តម្លៃ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
km: ស្លាក​ HTML ​ដែល​​​អនុញ្ញាត​ក្នុង​ស្លាក​ ៖ @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
km: ពាក្យ​គន្លឹះ គឺជា​តម្លៃ​ទុក ។ ស្លាក នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ក្នុង​តម្លៃ​បង្ហាញ និង​សំណុំ​បែបបទ​កែសម្រួល ។

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
km: ស្លាក គ្រាន់តែ​ជា​ជម្រើស ៖ ប្រសិនបើ​ជួរ​មួយ​មាន​ខ្សែ​អក្សរ​តែមួយ វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ពាក្យ​គន្លឹះ និង​ស្លាក ។
