Ordered List (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: %name: illegal value.
sk: %name: nesprávna hodnota.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
sk: Povolené HTML značky v menovkách: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len jeden reťazec, použije sa ako kľúč i menovka.
