Ordered List (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Allowed values list
id: Daftar nilai yang diperbolehkan

en: %name: illegal value.
id: @name: nilai larangan.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
id: HTML tag yang diizinkan dalam label: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
id: Nilai yang mungkin ada di bidang ini dapat berisi. Masukkan satu nilai per baris, dalam format key|label.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
id: Kuncinya adalah nilai yang tersimpan. Label akan digunakan dalam nilai dan bentuk edit yang ditampilkan.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
id: Label adalah opsi pilihan: jika baris berupa teks tunggal, itu akan digunakan sebagai kunci dan label.

en: Allowed values function
id: Fungsi nilai yang diizinkan
