Ordered List (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lv: Pieļaujamie HTML tagi pazīmēs: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lv: Atslēga ir saglabātā vērtība. Pazīme tiks izmantota uz ekrāna rādāmās vērtībās un rediģēšanas formās.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lv: Pazīme ir neobligāta: ja rinda satur vienu simbolu, tas tiks izmantot kā atslēga un pazīme.
