Ordered List (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: %name: illegal value.
be: %name: недазволенае значэнне.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
be: Дазволеныя HTML тэгі ў цэтліках: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
be: Ключ захаванага значэння. Яго цэтлік будзе выкарыстаны ў адлістраванні значэнняў ды рэдагаванні формы.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
be: Цэтлік не абавязковы. Калі радок утрымлівае просты Радок, Ён будзе выкарыстаны адначасова як ключ і як цэтлік.
