Ordered List (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: %name: illegal value.
gl: @name: valor non permitido.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
gl: Etiquetas HTML admitidas en etiquetas: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A chave é o valor gardado. A etiqueta será usada nos valores mostrados e en formularios de edición.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
gl: A etiqueta é opcional: se unha líña contén un só texto, usaráse como chave e etiqueta.
