Ordered List (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Fields
jv: Field

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: %name: illegal value.
jv: %name: biji larangan.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
jv: Ngidinaké kode HTML nang judhul: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
jv: Judhul iki namung pilihan: Yén barisé ānā tembung tunggal, iku arep dadi tembung kunci lan judhul.
