Ordered List (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
nl: Toegestane HTML-elementen in labels: @tags

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Allowed values function
nl: Toegestane waarden-functie
