Organigrams (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Published
bs: Objavljeno
