Organigrams (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Top
el: Κορυφή

en: View
el: Προβολή

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: status
el: κατάσταση

en: Options
el: Επιλογές

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Position
el: Θέση

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: List items
el: Λίστα στοιχείων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Long text
el: Μακρύ κείμενο

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
el: Το όνομα μηχανής δεν μπορεί να είναι "add" ή "list".
